Naše mačky

Golden shaded - Golden shaded point

Butterfly of Silver Legend

Vannilli Blue of Silver Legend

Golden Hope Cat Blue Word  Gia Elle Cat Blue Word
Ursa Major from Raven City Umma of Silver Legend

Golden Valmonte´s T´amore

 

Silver Shaded - Silver Shaded Point

BellArden Réve Woow of Silver Legend

  

 

Ex - chovné mačky (kastráti)


V našom chove sa venujeme dvom sfarbeniam,
Silver shaded - BRI NS 11, Golden shaded - BRI NY 11 + Variety point.

Všetky naše mačky sú súčasťou našej rodiny a spolu s nami žijú v jednej domácnosti, kde im je venovaná pozornosť, naša láska a starostlivosť.
Sú testované na FeLV, FIV, FIP - PCR metódou, gentest PKD a krvné skupiny. Pravidelne ich očkujeme základnou trojkombináciou + proti Leukóze, chlamídiam a besnote. Všetky majú Pet Passport a mikročip. Väčšina z nich pochádza z chovov testovaných na geneticky prenosné choroby, PKD (degeneratívne ochorenie obličiek) a HCM (Hypertofické ochorenie srdca), importované z krajín ako je Nemecko, Švédsko, Holandsko a Belgicko, z úspešných línii šampiónov.
V našom chove používame výhradne krmivo značiek Royal Canin a Farmina N&D, a konzervy  značiek Bozita, Porta 21, Cosma, Felix, Gimborn, Gourmmet, Animonda, Sheba a pod.
Každý deň im podávame varené alebo surové mäsko - hovädzie, kuracie a rybacie. Dôležitou súčasťou výživy sú aj vitamínové preparáty a doplnkové prípravky pre vývoj, zdravie a dobrú kondíciu.
Preferujeme interiérový typ chovu a naše mačky nemajú voľný prístup von, k dispozícii majú zabezpečené okno a balkón.
Našim cieľom je mať malý, zdravý chov s mačkami vo výbornom type a láskavým charakterom ako dobrý základ pre naše odchovy, ktoré budú ďalej niesť naše meno.