Naše mačky

Golden shaded - Golden shaded point

C´est La Marmelade of Silver Legend

Golden Valmonte´s T´amore

Golden Hope Cat Blue Word  Jinglebells of Silver Legend
 
Ursa Major from Raven City  

 

 
 
 

Silver Shaded - Silver Shaded Point

BellArden Réve Woow of Silver Legend

  

 

Tarra Tinette of Silver Legend

 

Ex - chovné mačky (kastráti)


V našom chove sa venujeme dvom sfarbeniam,
Silver shaded - BRI NS 11, Golden shaded - BRI NY 11 + Variety point.

Všetky naše mačky sú súčasťou našej rodiny a spolu s nami žijú v jednej domácnosti, kde im je venovaná pozornosť, naša láska a starostlivosť.
Sú testované na FeLV, FIV, FIP - PCR metódou, gentest PKD a krvné skupiny. Pravidelne ich očkujeme základnou trojkombináciou + proti Leukóze, chlamídiam a besnote. Všetky majú Pet Passport a mikročip. Väčšina z nich pochádza z chovov testovaných na geneticky prenosné choroby, PKD (degeneratívne ochorenie obličiek) a HCM (Hypertofické ochorenie srdca), importované z krajín ako je Rusko, Nemecko, Švédsko, Holandsko a Belgicko, z úspešných línii šampiónov.
V našom chove používame výhradne krmivo značiek Royal Canin a Farmina N&D, a konzervy  značiek Bozita, Porta 21, Cosma, Felix, Gimborn, Gourmmet, Animonda, Sheba a pod.
Každý deň im podávame varené alebo surové mäsko - hovädzie, kuracie a rybacie. Dôležitou súčasťou výživy sú aj vitamínové preparáty a doplnkové prípravky pre vývoj, zdravie a dobrú kondíciu.
Preferujeme interiérový typ chovu a naše mačky nemajú voľný prístup von, k dispozícii majú zabezpečené okno a balkón.
Našim cieľom je mať malý, zdravý chov s mačkami vo výbornom type a láskavým charakterom ako dobrý základ pre naše odchovy, ktoré budú ďalej niesť naše meno.