Novinky


*****************************************************************

Novinky - News - Neu

 Sledovať nás môžete aj na našom FB profile ► Follow us on our FB profile.


23.05.2020 - Šikovné labky

Ranný špeciál z našej detskej izby
Už nás začínajú poslúchať labky a všetky zvuky, pachy a nekonečný priestor čakajú len na naše objavovanie...
Máme 4 týždne   Hummer & Harley ⁕⁕


12.05.2020 - Nový tím sametových labiek ֎֎֎

Jarné lásky už poletujú s vetríkom a aj do našej rodinky privialo prvé radostné novinky. V závere apríla naša WooW priviedla na svet snehobiele dvojičky. S láskou predstavujeme naše nové dvojičky pod písmenom H.
Už čoskoro máme krásne 3 týždne


10.04.2020 - Happy Easter

Veselú Veľkú noc plnú zábavy a čokoládových vajíčok prajeme
May your Easter day be fun, memorable and happy!
To all our friends ֎ ֎

21.03.2020 - A život beží ďalej...

Všetky aktuality týchto dní nájdete na našom facebookovom profile

Malý návod ako správne využiť čas počas týchto dní ֎⁕֎


 


05.03.2020 - Ako beží život u nás...

Aj z našej najmladšej generácie sa nám pomaličky formujú krásne mačacie stvorenia v plnom type s tými najmagickejšími očkami ♥
5 mesačná slečna Elégance

A takmer ročný mladý gentleman Voody


02.03.2020 - Ako beží život...

Opäť sme o kúsok starší, o kúsok väčší, o kúsok šikovnejší. Naše odchované detičky posielam srdečné pozdravy zo svojich rodiniek ♥

10.02.2020 - Sladké ničnerobenie

Všetky naše mačiatka sú už v nových rodinkách a my si s láskou užívame bezstarostné zimné dni pred jarným kolotočom s novorodeniatkami.

06.01.2019 - Kde bolo, tam bolo...

Kde bolo, tam bolo, stretol sa deň s dňom, týždeň s týždňom, december s januárom a k nám opäť vstúpil nový rok. Ubehlo 365 dní z roku 2019, ktoré nás posunuli opäť o kúsok bližšie k tomu, čím sme dnes.
Tento rok sme po prvý krát mali možnosť vychovávať prvé potomstvo našich dvoch chovných chlapcov, Giliona a Sanechky. Matka Príroda nám opäť ukázala svoju dokonalosť a všetky naše tajné túžby previedla v prekrásne detičky z vrhov A až F ♥. Novými členmi v našom chovateľskom programe zostávajú Apple a Elégance of Silver Legend.


Záver roka nám priniesol prvé potomstvo aj od našej najmladšej generácie C´est La Marmelade of Silver Legend a Jinglebells of Silver Legend.

Zároveň sme ukončili chovnú kariéru našej najväčšej legendy, Golden Wollyho vom Wahrberg. Spoločne s ním náš chov. program opúšťajú EndlessLove, Ewa a Gia Elle.

December nám doprial dni plné oddychu a pohody s našimi sametovými labkami. Vianočné sviatky, rozprávky a vyhrievanie pod dekou sú našim každoročným rituálom. ♥
Bol to krásny rok, plný malých krôčikov vpred, opäť nám dal nové skúsenosti, nové sny, nové začiatky do budúceho roka... Tešíme sa na ten prichádzajúci ♥