Naše mačky

- Golden shaded -

Elégance of Silver Legend

Ursa Major from Raven City

Golden Hope Cat Blue Word  Jinglebells of Silver Legend

 

- Golden shaded point -

Golden Valmonte´s T´amore Love of Silver Legend

Apple of Silver Legend

Nostalgia of Silver Legend

 

Silver Shaded - Silver Shaded Point

 
Tarra Tinette of Silver Legend  

  

 

 

 

 

V našom chove sa venujeme dvom sfarbeniam,
Silver shaded - BRI NS 11, Golden shaded - BRI NY 11 + Variety point.

Všetky naše mačky sú súčasťou našej rodiny a spolu s nami žijú v jednej domácnosti, kde im je venovaná pozornosť, naša láska a starostlivosť.
Sú testované na infekčné ochorenia FeLV a FIV, genetické ochorenie PKD (degeneratívne ochorenie obličiek) - gen-testom a krvné skupiny. Pravideľné očkovanie je základnou súčasťou starostlivosti. Základné očkovanie zahŕňa imunizáciu proti vírusovej rhinotracheitíde mačiek, kalicivírusovej infekcii a infekčnej panleukopénii mačiek , plus proti infekcii Chlamydophila felis. Identifikácia a registrácia všetkých našich mačiek spočíva v implantovanom podkožnom mikročipe s registrovaným Pet Passportom.
V našom chove používame krmivo značiek Royal Canin a Farmina N&D, Hills, Feringa. Konzervy značiek Bozita, Porta 21, Nuewo, Finefood, Cosma, Felix, Gimborn, Gourmmet, Animonda, a pod.
Každý deň im podávame varené alebo surové mäsko - hovädzie, morčacie a prípadne kuracie. Dôležitou súčasťou výživy sú aj vitamínové preparáty a doplnkové prípravky pre vývoj, zdravie a dobrú kondíciu.
Preferujeme interiérový typ chovu a naše mačky nemajú voľný prístup von, k dispozícii majú zabezpečené okno a balkón.
Našim cieľom je mať malý chov s mačkami vo výbornom type a láskavým charakterom ako dobrý základ pre naše odchovy, ktoré budú ďalej niesť naše meno.