Naše mačky

- Golden shaded & Point -

Elégance of Silver Legend

Nostalgia of Silver Legend

Golden Valmonte´s T´amore Apple of Silver Legend

 

 

 

 

- Silver shaded & Point -

Tarra Tinette of Silver Legend

Xance of Silver Legend

 

 

V našom chove sa venujeme dvom sfarbeniam,
Silver shaded - BRI NS 11, Golden shaded - BRI NY 11 + Variety point.

Všetky naše mačky sú súčasťou našej rodiny a spolu s nami žijú v jednej domácnosti, kde im je venovaná pozornosť, naša láska a starostlivosť.
Sú testované na infekčné ochorenia FeLV a FIV, genetické ochorenie PKD (degeneratívne ochorenie obličiek) - gen-testom a krvné skupiny. Pravideľné očkovanie je základnou súčasťou starostlivosti. Základné očkovanie zahŕňa imunizáciu proti vírusovej rhinotracheitíde mačiek, kalicivírusovej infekcii a infekčnej panleukopénii mačiek , plus proti infekcii Chlamydophila felis. Identifikácia a registrácia všetkých našich mačiek spočíva v implantovanom podkožnom mikročipe s registrovaným Pet Passportom.
V našom chove používame krmivo značiek Royal Canin a Farmina N&D, Purizon, Hills, Feringa. Konzervy značiek Bozita, Porta 21, Nuewo, Finefood, Cosma, Felix, Gimborn, Gourmmet, Animonda, a pod.
Každý deň im podávame varené alebo surové mäsko - hovädzie, morčacie a prípadne kuracie. Dôležitou súčasťou výživy sú aj vitamínové preparáty a doplnkové prípravky pre vývoj, zdravie a dobrú kondíciu.
Preferujeme interiérový typ chovu a naše mačky nemajú voľný prístup von, k dispozícii majú zabezpečené okno a balkón.
Našim cieľom je mať malý chov s mačkami vo výbornom type a láskavým charakterom ako dobrý základ pre naše odchovy, ktoré budú ďalej niesť naše meno.