Mačiatka D


Dátum narodenia:
Date of Birth:
21.11.2007
Rodičia:
Parents:
Otec: 
Father:
IC Faun Supra Felis *PL
BRI ns 22 64
Matka: 
Mother:
CH. Martinelli"s Inoush *D
BRI ns 22 64
Mačiatka:
Kittens:
2 x kocúrik/male
2 x mačička/female


 

Meno - Foto
Name - Photo
Sfarbenie
Color
Pohlavie
Sex
Nový domov
New home
Desirée Lillien
Čierna zlatá mramorovaná
Black golden blotched tabby
NY 22 64
Bratislava
Slovakia
Déjà Vu
Čierna striebristá mramorovaná
Black silver blotched tabby
NS 22 64
Trenčín
Slovakia
Davidoff
Čierny striebristý mramorovaný
Black silver blotched tabby
NS 22 64
Spišská Nová Ves
Slovakia
Dior
Čierny striebristý mramorovaný
Black silver blotched tabby
NS 22 64
Bratislava
SlovakiaMeno mačiatka
Name of kitten
3 týždeň/weeks 5 týždeň/weeks 6 týždeň/weeks 7 týždeň/weeks
Desirée
Déjà Vu
Davidoff
Dior

Tinuškine prvé mačiatka sú tu. Tinuška dala život štyrom drobčekom, dvom dievčatkám a dvom chlapcom. Z toho jedno dievčatko je v zlatej farbe.  Na tento vrh som sa veľmi tešila, pretože Tinuška pochádza z mojej vysnívanej línie. Vrh bol rozdelený tak povediac na polku, jedna polovička Davidoff a Deja Vu bola po mamičke a druhá polovička Dior a Desirée sa viac menej podobajú na otecka Fauna. Najvýraznejšou osobnosťou tohto vrhu bol Davidoff, jeho si nebolo možné nevšimnúť :o) Jemu proste nic v dome nemohlo újsť! Bol to veľký maznáčik a vtierka :o) a stále si vyžadoval našu pozornosť. Hoci Tinuška a ani otecko Faun nie sú veľmi ukecaní, tieto ich detičky asi vyhrali jazykové schopnosti v lotérii :o)

****************************************

V nových domoch / In new home

03.03.2008
Ako prvá do nového domova odišla Desireé Lillien, doma Lilly. Lilly bude aj naďalej žiť v Bratislave. Podľa všetkého jej nový domov skôr pridal na temperamente, Lilly bola od malička vždy o krok vpredu v porovnaní so svojimi súrodencami a tak sa novej rodinke ukazuje v celej svojej kráse a obšťastňuje ich ranným vstávaním a vyberavým jedálničkom :o).

18.03.2008

Ako druhý v poradí do života vykročil Diorko. Diorko bol od narodenia veľký pohoďák a tak tomu je aj v novom domove. Od príchodu sa cíti ako doma, akceptoval aj spolubývajúcich, zajačika a pár škrečkov :o)) a všetkých pravidelne preženie po byte. Samozrejme pre novú rodinku je to ich najúžasnejší maznáčik a drží si prvé miesto pri rozmaznávaní :o))

25.03.2008

Naša Deja Vu alias malá Tinka je už týždeň vo svojom novom domove u veľmi sympatickej mladej rodinky z Trenčína. Maličká si zvykla takmer ihneď, dokonca bez plaču zvládla cestu autom a dnes je to už riadny nezbedník a doma sa ukazuje v celej svojej kráse :o). Výzor a rovnako aj povahu maličká zdedila po mamičke, takže je to veľavravná papuľka a hlavný záujemca o maznanie.


25.03.2008

V novom domove je už aj hlavný šašo tohto vrhu Davidoff. Davidoff bol od malička veľký maznáčik - verzia povaľovač a bruško-škrabkač + všadeprítomné šidlo :o) Takže nová rodinka si s ním určite užije veľa zábavy.

September 2008